Guzzini – cukiernica – look – chrom

Guzzini – cukiernica – look – chrom

Elegancka i stylowa cukiernica z pokrywką oraz łyżeczką. Wykonana ze szkła. akrylu oraz tworzywa sztucznego odpornego z chromowanym wykończeniem. Cukiernica podsiada przepiękny. nowoczesny kształt. Wspaniały pomysł na prezent.

Cukiernice i mleczniki

Cukiernice i mleczniki

Producent: Cukiernice i mleczniki


Rosendahl – szklana miska. 24.00 cm

Niezwykle elegancka szklana miska o średnicy 24.00 cm. Prosta. a zarazem utrzymana w nowoczesnym designie. poprzez podłużne nacięcia na bocznych ściankach. Została wykonana ze szkła bezołowiowego. Może być bezpiecznie myta w zmywarce.

not mapped

*Kategoria tymczasowa

Producent: *Kategoria tymczasowa


Talerz – rosendahl – grand cru – 30 cm

Porcelanę Bone China charakteryzuje niezwykła biel. naturalny. wysoki prześwit i niebywała twardość. Ten płytki talerz spełnia znakomicie swoją funkcję. Klasyczny i funkcjonalny. Nadaje się do używania w kuchence mikrofalowej i zmywarce.

not mapped

*Kategoria tymczasowa

Producent: *Kategoria tymczasowa


Guzzini – nóż do sera – latina – biały

Elegancki i nowoczesny nóż do krojenia sera. Wyróżnia się ostrzem o oryginalnym kształcie. wykonanym ze stali nierdzewnej oraz kolorowym i przejrzystym uchwytem. który został specjalnie wyprofilowany tak. by pasował do każdej dłoni. Nóż dzięki swemu…

Drobne akcesoria kuchenne

Do sera

Producent: Do sera


Rosendahl – 2 kieliszki do wina 45 cl

Komplet dwóch kieliszków do wina o pojemności 450 ml. Cechują się ponadczasową formą i niebanalnym stylem. Wydłużony kielich osadzony na wysokiej nóżce sprawia. że prezentują się elegancko i pasują na każdą okazję. od wytwornej kolacji po rodzinny obiad.

not mapped

*Kategoria tymczasowa

Producent: *Kategoria tymczasowaobraz z napisem, strumień świadomości, sc16, stojak na ziola, tanie tapety ścienne wyprzedaż, wrzosowe inspiracje, rysunek pokoju w perspektywie, mapa swiata dla dzieci, mapa polityczna swiata, butelka termiczna 1l, kable w ścianie, toy box, mapa świata 3d na ścianę, krążki z drewna, kostka tekstura, mandala obraz na ścianę, tapeta chłopięca, łuska rybia, wizja domu w sztuce, szare tlo, siekacz do ciasta kruchego…