Fissler cenit – patelnia. ø 28.00 cm

Fissler cenit – patelnia. ø 28.00 cm

Praktyczna patelnia z serii Cenit. wykonana z wysokiej jakości aluminium. Posiada 3-warstwową powłokę nieprzywierającą oraz wygodny. ergonomiczny uchwyt. Patelnia doskonale nadaje się do kuchenek ceramicznych. elektrycznych i gazowych.

Patelnie

Fissler – Patelnie

Producent: Fissler – Patelnie


Kela – ladessa uni – mata łazienkowa. 65 cm. czarna

Praktyczna mata łazienkowa z serii Ladessa Uni . została wykonana z doskonale chłonącej wilgoć bawełny o długości włosia 2 cm oraz gęstości 1775 g/m². Mata jest bardzo miękka i zabezpieczona od spodu antypoślizgową powierzchnią.

Maty i dywaniki łazienkowe

Dywaniki łazienkowe

Producent: Dywaniki łazienkowe


Kela – linda – waga łazienkowa. niebieska

Stylowa waga łazienkowa z serii Linda. została wykonana z najwyższej jakości szkła. Waga posiada cztery podkładki. które zapewniają stabilność i nie rysują powierzchni.

Wagi łazienkowe

Wagi łazienkowe

Producent: Wagi łazienkowefototapeta 3d w sypialni, jezioro tana, ubijak w moździerzu, tkaniny na parasole, ornamenty, pokój dziewczynki, kolory scian do sypialni, bazyliszek opis, obraz z napisem, kamienne kule, osłona na kable tv, miasto wielkie jabłko, jak zrobić ramkę na zdjęcia z papieru, tapety kuchenne zmywalne 3d, afryka ludzie, dekoracje styl skandynawski, nostalgicznie.pl, dom nad wodospadem wright…