Donica lechuza trio cottage 40 – mokka

Donica lechuza trio cottage 40 – mokka

Donice Trio Cottage to wspaniała ozdoba na taras lub do ogrodu. Każda roślina jest wkładana w osobną przegródkę. dzięki czemu ma optymalne warunki do wzrostu. Donica jest dostarczana z zestawem nawadniającym w komplecie.

Donice i osłonki

Donice Lechuza

Producent: Donice Lechuza


Miska mirage. średnica 30.00 cm. czerwona

Pasują do wszystkiego. od kilku gałek lodów po sałatkę i duży rodzinny obiad – miski z serii Mirage włoskiej marki Guzzini. Miski są dostępne w 4 rozmiarach i aż 7 pięknych. żywych kolorach.

Miski

Miski kuchenne

Producent: Miski kuchenne


Rosendahl – moment – talerz. piaskowy

Bardzo ciekawie zaprojektowany talerz z serii Moment. Prosty. łagodnie zaokrąglony kształt w pastelowym. przyjemnym kolorze. Świetnie prezentuje się w każdym wnętrzu. Wykonany został z wysokiej jakości kamionki. może być bezpiecznie myty w zmywarce.

not mapped

*Kategoria tymczasowa

Producent: *Kategoria tymczasowaaranzacje malej lazienki, konsola 60 cm, kompostownik kuchenny, pastel art, nóż szefa kuchni japoński, drewno lżejsze od korka, tapeta pokoj, stój, ombre tapeta, kolory afryki, tryptyki obrazy, malowanki wiosenne, magiczne tapety, foundue, naklejki.na.sciane, tree branch, kwiat 3d, opalanie desek palnikiem, struktura betonu na ścianie, malarz francuski mieszkający na tahiti, silikonowa stolnica, ice box, fototapeta sport…