Donica lechuza quadro ls 35 – biała – połysk

Donica lechuza quadro ls 35 – biała – połysk

Donica Quadro LS to nowość w ofercie marki Lechuza. Jest modyfikacją donicy Quadro. Wymienny wkład to najważniejsza cecha odróżniająca ją od swojej poprzedniczki. Wkład ten sprawia. że zmiana aranżacji rośliny staje się bardzo prosta. Można ją łatwo …

Donice i osłonki

Donice Lechuza

Producent: Donice Lechuza


Brabantia – łopatka do tortu / pizzy

Nowoczesny design. dbałość o szczegóły oraz precyzja wykonania to elementy wyróżniające prezentowany produkt. Jest nią praktyczna i funkcjonalna mała łopatka. za pomocą której w łatwy sposób pokroimy i nałożymy kawałki tortu czy też pizzy….

Pozostałe przybory do gotowania i pieczenia

Szpatułki. łyżki. chochle. wałki do ciasta

Producent: Szpatułki. łyżki. chochle. wałki do ciasta


Philippi – patera na owoce – grid – 30 cm

Zaprojektowana w kształcie kratownicy stanowi doskonałą ozdobę stołu. Wysoka jakość i funkcjonalność produktu jest jej wielkim atutem. Zarówno pełna jak i pusta taca będzie symbolem harmonii. elegancji i wytworności.

Tace i patery

Patery

Producent: Patery


Philippi – zegar dotykowy

Niezwykle subtelny i praktyczny zegar dotykowy został wyprodukowany prze markę Philippi. Wykonany ze stali co świadczy o ekskluzywnym i wyjątkowym charakterze. Po dotknięciu zegara następuje zmiana komunikatu na godzinę. datę. stoper. termometr.

Pozostały sprzęt biurowy

Na biurko

Producent: Na biurkotapety zielona góra, obrazy do wydruku, u know what i mean, grafika retro, ozdoby do pokoju niemowlaka, fototapeta pokój młodzieżowy, obrazek czarno biały, wieszak na drzwi, plan lodzi, magiczny las, co zamiast kafelek do łazienki, barokko.pl, palec bozy, wnętrza boho, kwiatki do domu, akty dziewczyn, doniczki lechuza, bukiet kwiaty polne, niebieskie tapety na telefon…