Donica lechuza delta 30. antracytowa. matowa

Donica lechuza delta 30. antracytowa. matowa

Donice serii DELTA to jedna z najbardziej ekskluzywnych form oferowanych przez Lechuzę. Prawdziwy rarytas dla koneserów kwiatów i roślin. W komplecie znajduje się zestaw nawadniający. Rozmiary 30 x 56 cm oraz 40 x 75 cm mogą być stosowane na zewnątrz.

Donice i osłonki

Donice Lechuza

Producent: Donice Lechuza


Cukiernica vintage. pomarańczowa

Powszechnie wiadomo. że kolory pobudzają i wpływają na nasze zmysły. Tętniące żywymi kolorami produkty włoskiej marki Guzzini z serii Vintage ustawione na stole z pewnością stworzą wspaniałe pierwsze wrażenie.

Cukiernice i mleczniki

Cukiernice i mleczniki

Producent: Cukiernice i mleczniki


Łyżki do sałatek bolli. czerwone

Łyżki do sałatek Bolli są dostępne w 6 intensywnych kolorach. Idealnie pasują do misek Bolli również znajdujących się w naszej ofercie. Wykonane w całości z transparentnego tworzywa sztucznego swym radosnym kolorem ożywią każdą kuchnię.

Miski

Do sałatek

Producent: Do sałatekkolorowanki dla dorosłych pies, tapeta 3d, tapety wisła kraków, to hang out, tapeta orient, sztukateria wewnętrzna, techniki synonim, mapa świata plakat na ścianę, motyw lasu, spinki do mankietów rower, plan miasta gdańska, szczotka po czesku, fototapeta na flizelinie, ile gotować ziemniaki w szybkowarze, mapa polityczna świata po polsku, szaro granatowy salon, kuchenka w rogu kuchni wnętrza, bmx tapeta, stojak wc, obrazy abstrakcyjne do salonu…