Donica lechuza cubico – czarna – 30 x 30 x 56 cm. połysk

Donica lechuza cubico – czarna – 30 x 30 x 56 cm. połysk

Prosty. smukły kształt donic CUBICO sprawia. że cieszą się szczególnym zainteresowaniem spośród całej gamy donic Lechuzy. W skład kompletu wchodzi donica. wkład wewnętrzny. zestaw nawadniający oraz substrat Lechuza PON. Donica wykonana jest z wysokiej …

Donice i osłonki

Donice Lechuza

Producent: Donice Lechuza


Mała misa vintage. fioletowa

Stylowe miski z serii Vintage dostępne w wielu soczystych kolorach są wszechstronnymi naczyniami idealnymi do podawania ulubionych potrawy.

Miski

Misy. salaterki metalowe i plastikowe

Producent: Misy. salaterki metalowe i plastikowe


Komplet do sałatek mirage. czerwony

Każdy miłośnik świeżych sałatek zakocha się w tym urzekającym i nowoczesnym komplecie do sałatek Mirage marki Guzzini. W skład zestawu wchodzi głęboka misa oraz dopasowane długością łyżki do nakładania sałatki.

Miski

Do sałatek

Producent: Do sałatek


Kosz na pieczywo bolli. zielony

Kosz na pieczywo Bolli wykonany jest z najwyższej jakości transparentnego tworzywa sztucznego. Kosz jest dostępny w 6 żywych wariantach kolorystycznych.

Pojemniki kuchenne

Kosze na pieczywo

Producent: Kosze na pieczywozuzu, lustro z szafka łazienkowa, pokój chłopców, woreczki hermetyczne, tapeta w koty, pokój dla rodzeństwa chłopca i dziewczynki, fototapeta piłka nożna, obraz do sypialni, burze na słońcu, pustynia mapa, tapety wrocław, żółty pastelowy, mapa europy na ścianę, tablice na sciane, foremki do pierników, organizer łazienkowy, naczynia obiadowe, fototapety 3d do kuchni, never forget, grafika w kuchni, mapa fototapeta, listwy, obrazy twarzy…