Brabantia – suszarka łazienkowa – rozciągana. 22m – stal matowa

Brabantia – suszarka łazienkowa – rozciągana. 22m – stal matowa

Wykonana ze specjalnych materiałów odpornych na korozję praktyczna. rozciągana suszarka o kompaktowych rozmiarach. Jej płynne działanie gwarantuje wyjątkowy system wyciągania z możliwością zablokowania….

Inne dodatki łazienkowe

Suszarki

Producent: Suszarki


Troika – brelok literka t happy letters

Seria Happy Letters składa się z kolorowych. zmyślnie upiększonych literek. Nie muszą one symbolizować tylko imienia i nazwiska. Może macie ulubiony zespół. miasto z którego pochodzicie lub inny motyw?

Breloki

Breloki

Producent: Breloki


Kela bambus – kubek na szczoteczki

Drewno bambusowe prezentuje się bardzo okazale w przypadku tej serii. Proste równoległe usłojenie tworzy samo w sobie kompozycję. która przyciąga wzrok.

not mapped

*Kategoria tymczasowa

Producent: *Kategoria tymczasowa


Blomus – zestaw cukier i śmietanka – sencha

Wyróżniający się oryginalnym designem oraz precyzją wykonania zestaw składający się z cukiernicy oraz mlecznika. Wykonano je ze stali nierdzewnej oraz szkła. Na uwagę zasługują specjalne nakrętki pozwalające na bezproblemowe wypełnianie pojemniczków…

Cukiernice i mleczniki

Cukiernice i mleczniki

Producent: Cukiernice i mlecznikipoznań mapa, 4 11 in cm, tapety turkusowe, jak zrobić naklejki, jak zapakować wino w papier, obtazy, ryby tapety, kreatywny prezent na ślub, tygrys bengalski cena, danae tycjan, grenen, ubierz ściany, obrazy z kotami, parawan pokojowy, blast x, garnki miedziane opinie, fototapeta 3d widok z okna, sufit podwieszany w przedpokoju w bloku, obraz wielkanocny, wloskie gory, fototapety flizelinowe, forest design…