Brabantia – pojemnik z okienkiem – 1.4l – stal polerowana

Brabantia – pojemnik z okienkiem – 1.4l – stal polerowana

Elegancki i stylowy pojemnik służący do przechowywania ulubionej kawy. herbaty czy makaronu. Został wyposażony w antystatyczne okienko pozwalające na bieżąco śledzić poziom zawartości. Pojemnik wykonano z trwałego materiału odpornego…

Pojemniki kuchenne

Spożywcze

Producent: Spożywcze


Brabantia – pojemnik z okienkiem – 1.4l – biały

Elegancki i stylowy pojemnik służący do przechowywania ulubionej kawy. herbaty czy makaronu. Został wyposażony w antystatyczne okienko pozwalające na bieżąco śledzić poziom zawartości. Pojemnik wykonano z trwałego materiału odpornego….

Pojemniki kuchenne

Spożywcze

Producent: Spożywcze


Rosendahl – półmisek żaroodporny. 31 cm.

Prostokątny półmisek żaroodporny wykonany z kamionki. Jego niebanalny design sprawia. że przygotowywane w nich dania mogą trafić z piekarnika prosto na stół. Fantastycznie sprawdzi się również do serwowania np. owoców.

not mapped

*Kategoria tymczasowa

Producent: *Kategoria tymczasowa


Guzzini – komplet sztućców – feeling – biały

Zestaw składający się z 24 eleganckich sztućców stanowiących idealne połączenie stali nierdzewnej oraz tworzywa sztucznego. Sztućce posiadają oryginalny. nowoczesny kształt oraz żywą kolorystykę rękojeści. Można je myć w zmywarce.

Zestawy sztućców

Komplety sztućców

Producent: Komplety sztućcówtapety na wymiar, plakat siatkówka, pisana litera f, drewniane panele ścienne, malarz banksy, beton architektoniczny salon, typowa karta do gry ma wysokość 9 cm, znaczniki do szklanek, obraz do salonu nowoczesnego, jak kroić wołowinę, wyposażenie domu sklep internetowy, panele na ściany, czajnik na gaz, park durmitor, tanie krzesła ogrodowe, 6’2 in cm, komoda smaku menu, tarka do ziemniakow, on the occasion, motyw ozdobny z liści, ciekawe sciany, zapasowy element wymienny, kwiaty róże, profile sufitowe, cukiernice, most aleksandra iii…