Blomus – utilo – otwieracz do butelek

Blomus – utilo – otwieracz do butelek

Otwieracz do butelek Blomus „Utilo” to kombinacja stali szlachetnej oraz tworzywa sztucznego. Utilo bardzo dobrze leży w ręce i z pewnością poradzi sobie nawet z „niesfornym” kapslem.

Korkociągi i otwieracze

Otwieracze

Producent: Otwieracze


Blomus faro – komplet 3 świeczników – szkło przejrzyste

Światło świec wewnątrz pomieszczeń to element. który daje niepowtarzalny nastój. Seria Blomus Faro to proste świeczniki na tealighty. wykonane ze stali oraz szkła.

Świeczki i świeczniki

Świeczniki i lampiony

Producent: Świeczniki i lampiony


Mała misa vintage. grafitowa

Stylowe miski z serii Vintage dostępne w wielu soczystych kolorach są wszechstronnymi naczyniami idealnymi do podawania ulubionych potrawy.

Miski

Misy. salaterki metalowe i plastikowe

Producent: Misy. salaterki metalowe i plastikowe


Wieszak – lanca – vasco – welcome

Przedsionek. korytarz w domu. wejście to miejsca gdzie nasi goście w ciągu kilku chwil nabierają przekonania kim są gospodarze. Styl we wnętrzu mówi o nas wiele. Niech rządzi tam elegancja. Polecamy serię Blomus – Welcome.

Pozostałe meble do przechowywania

Wieszaki

Producent: Wieszaki


Blomus – viento – wiatraczek 104 cm

Wyobraźmy sobie letni. ciepły dzień. Niebieskie. bezchmurne niebo. piekne zielone rośliny. oraz piekne dodatki jak wiatrak Viento. który swoim ruchem nada nieco dynamiki otoczeniu. Sielanka jest w zasięgu ręki…

Pozostałe akcesoria kuchenne

Podkładki

Producent: Podkładki


Miska mirage. średnica 21.00 cm. zielona

Pasują do wszystkiego. od kilku gałek lodów po sałatkę i duży rodzinny obiad – miski z serii Mirage włoskiej marki Guzzini. Miski są dostępne w 4 rozmiarach i aż 7 pięknych. żywych kolorach.

Miski

Miski kuchenne

Producent: Miski kuchenne


Kela bambus – szczotka do toalety

Drewno bambusowe prezentuje się bardzo okazale w przypadku tej serii. Proste równoległe usłojenie tworzy samo w sobie kompozycję. która przyciąga wzrok.

not mapped

*Kategoria tymczasowa

Producent: *Kategoria tymczasowafototapety nowoczesne, nowoczesny mały korytarz, egipcjanie wygląd, fabryka porcelany katowice sklep, barokk, map świata, ociekacz do naczyń do szafki, lampa virginia, deski na ławkę allegro, stare mury, pojemniki na kosmetyki do łazienki, drewniany zamek, dalia biała, tapety do pokoju dziennego, avenue des champs-élysées, fototapeta do akwarium, plakat toruń, tapeta triangle, brueghel starszy, słodkie alkohole, budziki retro, parawany na taras…