Blomus – szczotka do wc – nexio polerowana

Blomus – szczotka do wc – nexio polerowana

Elegancki i stylowy design oraz precyzja wykonania to elementy wyróżniające prezentowany produkt. Jest nią funkcjonalna i praktyczna szczotka do sedesu wykonana ze stali nierdzewnej. Na uwagę zasługuje jej poręczny i ergonomiczny uchwyt….

Akcesoria do WC

Szczotki do wc

Producent: Szczotki do wc


Blomus – uchwyt na suszarkę – nexio matowy

Wyjątkowe rozwiązanie. które zadowoli przede wszystkim osoby. które często używają suszarki do włosów. Jest nim funkcjonalny i łatwy do zamontowania uchwyt na suszarkę wykonany ze stali nierdzewnej….

Inne dodatki łazienkowe

Pozostałe akcesoria łazienkowe

Producent: Pozostałe akcesoria łazienkowe


Rosendahl – moment – talerz. piaskowy

Bardzo ciekawie zaprojektowany talerz z serii Moment. Prosty. łagodnie zaokrąglony kształt w pastelowym. przyjemnym kolorze. Świetnie prezentuje się w każdym wnętrzu. Wykonany został z wysokiej jakości kamionki. może być bezpiecznie myty w zmywarce.

not mapped

*Kategoria tymczasowa

Producent: *Kategoria tymczasowalampa wisząca miedziana, jakob, georgi markow, sypialnia beżowo szara, wegetarianskie dania, clothesline, zielone ściany w salonie zdjęcia, listwy, tapeta dla nastolatka, biokominek w sypialni, galeria plakatu, obraz świąteczny, płyta architektoniczna, benksy, wiatrak pionowy, ludzie w maskach, naklejka na ścianę napis, tapeta biały kamień, bruegla, miska dla psa kolorowanka, stara mapa europy, prorok z oślicą na obrazie rembrandta, plakaty na ścianie…