Blomus – dozownik do mydła – nexio polerowany

Blomus – dozownik do mydła – nexio polerowany

Ponadczasowy i przykuwający uwagę design oraz ciekawa kolorystyka to elementy wyróżniające prezentowany produkt. Jest nim elegancki wiszący dozownik do mydła wykonany ze stali nierdzewnej. Jest niezwykle prosty w użyciu….

Akcesoria do WC

Szczotki do wc

Producent: Szczotki do wc


Umbra – dozownik do mydła – biały – touch

Posiadający elegancki i nowoczesny kształt dozownik na mydło. Został wykonany z metalu oraz tworzywa sztucznego w białym kolorze. Oprócz swego praktycznego przeznaczenia dozownik będzie przyciągającym wzrok elementem dekoracyjnym łazienki.

Inne dodatki łazienkowe

Dozowniki na płyn

Producent: Dozowniki na płyn


Guzzini – cukiernica – look – chrom

Elegancka i stylowa cukiernica z pokrywką oraz łyżeczką. Wykonana ze szkła. akrylu oraz tworzywa sztucznego odpornego z chromowanym wykończeniem. Cukiernica podsiada przepiękny. nowoczesny kształt. Wspaniały pomysł na prezent.

Cukiernice i mleczniki

Cukiernice i mleczniki

Producent: Cukiernice i mleczniki


Philippi – ramka na zdjęcie 20 x 25 cm

Klasyczna i elegancka ramka na zdjęcie o wymiarach 20 x 25 cm. Została wykonana z aluminium. Będzie doskonale prezentowała wybrane przez Ciebie zdjęcie upamiętniające określone osoby lub wydarzenie. Ramka z uwagi na…

Inne dekoracje i ozdoby

Ramki i albumy na zdjęcia

Producent: Ramki i albumy na zdjęciagrunge fashion, jezioro nakuru, nakłuwacz do miesa, wszystko dla domu, fototapeta z oknem, styropian dekoracyjny na ścianę, tapeta róż, zapachy.pl opinie, pojemnik na chusteczki, tapeta 3d cegła biała, zioła wieloletnie, tapety ścienne 3d, leśna kryjówka, jak siać zioła, abazur diy, mapa krakowa dla dzieci…