Black+blum – pojemnik na posiłki lunch pot – pomarańczowy

Black+blum – pojemnik na posiłki lunch pot – pomarańczowy

Niezwykle praktyczny i funkcjonalny pojemnik przeznaczony na ulubione dania śniadaniowe oraz obiadowe. Składa się z dwóch części o różnej pojemności oraz pomysłowo wykonanego łyżko-widelca….

Pojemniki kuchenne

Spożywcze

Producent: Spożywcze


Umbra – ramka na zdjęcia – nikiel – pane

Przepiękna multiramka składająca się 4 połączonych ze sobą ramek na zdjęcia o wymiarach 10 x 15 cm. Pozwala na umieszczenie zarówno poziomych jak i pionowych fotografii. Została wykonana z tworzywa sztucznego z szarym obramowaniem. Multiramka będzie….

Inne dekoracje i ozdoby

Ramki i albumy na zdjęcia

Producent: Ramki i albumy na zdjęcia


Cashmere square – filiżanka z podstawką

Cashmere Square to kolekcja wykonana z porcelany Bone China. Dzięki zastosowaniu odpowiednich składników porcelana ta ma szczególne cechy jak: przejrzystość. cienkie ścianki oraz niski poziom absorpcji płynów. To po prostu arystokracja w porcelanie.

Filiżanki

Filiżanki

Producent: Filiżankiulice nowego jorku, formuła 1 prędkość, chwila zapomnienia, mocowanie karnisza do sufitu, słoneczniki van gogha oryginał, niebieski koń, wyposarzenie kuchni, mapa świata po polsku, ornament roślinny, czarno biały plakat, trójkąty tapeta, kuchnie z salonem nowoczesne, czarno-białe, ściana z białych cegieł, obrazy z liści, kubki ambition allegro, miska carina, dinozaur origami, fototapety gory, reling łazienkowy, koty w malarstwie, nowoczesne salony 2020…