Abażur submarine – biały

Abażur submarine – biały

Pop-art rządzi. Submarine wraz ze swym oryginalnym kształtem nawiązującym do lat 60 daje nam możliwość ożywić pomieszczenie poprzez wielopłaszczyznowość. Gorąco polecamy.

Klosze i abażury

Abażury

Producent: Abażury


Budzik wake up black. 20 cm

Budziki Wake Up to bardzo ciekawy klasyczny design połączony z nowoczesną stalową obudową. Wkomponuje się w klasyczne jak i nowoczesne wnętrze. Dostępny jest w 3 rozmiarach : 9.cm. 12.5 cm oraz 20 cm oraz w 2 kolorach: srebrnym i czarnym.

Zegary

Nextime – zegary

Producent: Nextime – zegary


Miska bolli. średnica 30.00 cm. żółta

Miska Bolli wykonana jest w całości z transparentnego tworzywa sztucznego i posiada uporządkowany wzór z wciśniętych do środka kół. Wzór ten nadaje misce lekkiego. zabawnego charakteru jeszcze bardziej podkreślając jej wyjątkowość.

Miski

Miski kuchenne

Producent: Miski kuchennetapety w 3d, szpatułka cukiernicza, mapa złotów, docinanie listew mdf, ciekawe sciany, justin bieber tapety, złoty kamień, zloty lisc, listwy wykończeniowe sufitowe, boże narodzenie diy, kompozycje jesienne na stół, fantasma goria, dom z papieru plakat, szczyt gorski, jak wykorzystać metalowe puszki, obraz monochromatyczny, kompot z wegierek, kompozycje do wazonu ze sztucznych kwiatów, uśmiechnięta buźka bez tła, bansky, grafitowa ściana w sypialni, fioletowy kryształ, maskowanie karnisza…