Abażur estrela w – biały

Abażur estrela w – biały

Kulisty kształt w ciekawy sposób załamuje światło.Dzięki temu powstaje dodatkowy efekt ozdobny. Abażur Estrela wspaniale wpisuje się w pomieszczenia nowoczesne. ale może warto również pomyśleć o nowoczesnym kształcie w otoczeniu klasycznych przedmiotów.

Klosze i abażury

Abażury

Producent: Abażury


Maxwell & williams – miseczka z serii motion – 19 cm

Porcelanowe miseczki Motion są bardzo pomocne w przypadku serwowania różnego rodzaju dodatków. sałatek oraz dipów. Dostępne w 2 rozmiarach.

Miski

Misy. salaterki porcelanowe

Producent: Misy. salaterki porcelanowe


Misa na przystawki vintage. fioletowa

Zaprojektowana w stylu retro i wykonana z najwyższej jakości żywic syntetycznych misa na przekąski dostępna jest w wielu żywych kolorach . Z pewnością będzie ozdobą każdego stołu.

Pozostałe akcesoria kuchenne

Zestawy do przekąsek

Producent: Zestawy do przekąsek


Donica lechuza classico 60 – srebrna. matowa

Nowoczesny materiał i piękny stożkowaty kształt powodują. że donice te prezentują się efektownie w otoczeniu klasycznych. ale również nowoczesnych form. Dostarczane są wraz z zestawem nawadniającym oraz posiadają śrubę do odprowadzenia nadmiaru wodu.

Donice i osłonki

Donice Lechuza

Producent: Donice Lechuzalistwa progowa do paneli, raj na ziemi, tapety na pulpit architektura, pomo, biała cegła w sypialni, nianie.pl, komplety do łazienki, tapeta kuchenna 3d, ø zamiast ł na klawiaturze, plakaty do kuchni do wydrukowania, karnisz sufitowy z maskownicą, tablica z magnesami, krajobraz obraz, tapety szare, woda na półkach w lodówce, tapeta cegła szara, obrazy do łazienki, kraków zdjęcia miasta, fototapeta na sciane, msc, duchy przeszłości…